Konieczne jest przeczytanie schematu przygotowania do poszczególnych badań – informacje dostępne w zakładce testy i badania.

1. Wizyta lekarska – badanie podmiotowe (wywiad), badanie przedmiotowe, analiza dostarczonych badań dodatkowych, zlecenie badań dodatkowych, wypisanie recept, informacja i instrukcja o sposobie przyjmowania zaleconych leków

Cena: 130,00 zł

2. Wizyta w celu podania szczepionki – odczulanie podskórne – Immunoterapia polega na podawaniu najwyższej dobrze tolerowanej dawki szczepionki alergenowej. Ale zanim zostanie osiągnięta ta dawka koniecznych jest kilka wizyt celem podawania wzrastających dawek szczepionki alergenowej. Podczas immunoterapii alergenowej najwyższa dobrze tolerowana dawka podtrzymująca szczepionki powinna być podawana co 4-6 tygodni.

Cena: 50,00 zł

3. Odczulanie podjęzykowe

Cena: 120,00 zł

4. Spirometria z interpretacją – Spirometria diagnostyczna wymaga współpracy pacjenta z osobą badającą. Jest możliwa do wykonania od 6 roku życia.

Cena: 50,00 zł

5. Spirometria z próbą rozkurczową – To badanie pozwala sprawdzić w jakim stopniu u danego pacjenta można za pomocą leków poprawić drożność oskrzeli. Badanie polega na wykonaniu badania wyjściowego, następnie podaniu leku rozkurczowego i po 15-30min ponownej spirometrii.

Cena: 70,00 zł

6. Punktowe testy skórne z alergenami wziewnymi – Mogą być wykonane u pacjentów w okresie remisji choroby, którzy nie przyjmują leków przeciwhistaminowych typu: Zyrtec, Clemastin, Loratatydna, Telfast itp.

Cena za zestaw alergenów wziewnych: 100,00 zł

7. Testy płatkowe z alergenami kontaktowymi — 30 alergeny ( panel europejski). Wykonuje się je na skórze pleców. Konieczne są 3 wizyty: pierwsza-przyklejenie testów, druga-odklejenie plastrów z alergenami po 48h z odczytem i trzecia po 72h-odczyt ostateczny.

Cena: zestaw europejski, ortopedyczny, ortodontyczny – każdy po 300,00 zł

8. Testy oddechowe – diagnostyka nietolerancji pokarmowych, np. laktozy, fruktozy oraz stwierdzenie nieprawidłowego przerostu flory bakteryjnej

Cena: 70,00 zł (od 01.09.2018 – 100,00 zł)

9. Panele sIgE z krwi – cena każdego zestawu: 150,00 zł

-panel pokarmowy 20 alergenów

-panel wziewny 20 alergenów

-panel atopowy 20 alergenów

10. W szczególnych sytuacjach wykonujemy diagnostykę z alergenami natywnymi

11. Test z surowicą autologiczną

Cena: 100,00 zł